yükleniyor

Google Pigeon Algoritması Nedir?


Google Pigeon Algoritması ile birlikte yapılacak olan yerel SEO çalışmalarının etkinliklerini inceleyebilecek duruma gelebildi. Yerel işletmelerin internet sitelerinin daha çok bulunabilir ve internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmesi için Pigeon gerekli işlemleri yapabilmektedir.

Yerel SEO çalışmaları sayesinde siz de küçük ve orta ölçekli işletmelerinizin müşteri portföyünü genişletebilirsiniz. Günümüz teknolojik şartların bir yansıması olarak insanlar neredeyse bütün ihtiyaçlarını karşılamak için internete başvururlar. İster evlerinde gerekli olan tamir işlemlerinin yapılması için isterse de iş yerlerinin herhangi bir ihtiyacını karşılamak için yakınlarda işletmeler bulmak için internet kullanırlar. Bu şekilde yapılan aramalara daha iyi cevap verilebilmesi için oluşturulan Google Pigeon Algoritması sayesinde yapılan aramalarında sıralamaları da değiştirilebilmektedir.

Google Pigeon Algoritmasının  Google Haritalara Etkisi

Özellikle yerel işletmelerin aktif olmaları gereken yer olan Google Haritalar içerisindeki arama sonuçlarına direkt olarak bu algoritmanın etkisi büyüktür. Yapılan aramalarda internet sitesinin sonuçları ile birlikte haritalarda çıkan sonuçların sıralamaları da bu algoritma sayesinde belirlenmektedir. Bu algoritmanın yürürlüğe girmesi ile birlikte Google Haritalar ile Google arasındaki arama sayfası sonuçlarının farkı da olumlu şekilde değiştirilebildi.

İnternet siteleri üzerinden yapılan aramalarda çıkan sonuçlar ile Google Haritalarda çıkan sonuçlar arasında benzerlikler bulunmaktadır. Bu algoritma sayesinde yapılacak olan aramalarda kullanıcıların amaçlarına uygun şekilde bulgular elde edilmesi sağlanmaktadır.

Özellikle yerel işletmelerin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için yerel SEO önemi çok büyüktür. Bu sektör içerisinde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde internet sitelerinizin yapılan aramalarda daha üst sıralara yükselmelerini sağlayabiliyoruz. Google haritalarda çıkan sonuçların olumlu yönde ilerleyebilmesi ve internet sitelerinizin daha kolay bulunabilir olması için siz de mutlaka firmamıza ulaşarak kaliteli hizmetleri uygun fiyatlara alabileceksiniz.

Bu sitenin içerik editörlüğü kalite makale tarafından yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
evden eve nakliyat esenyalı evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat