yükleniyor

AMP Ne İşe Yarar?


Hızlandırılmış Mobil Sayfalar olarak çevrilebilecek AMP mobil sayfaların daha hızlı yüklenebilmeleri için sizlere istenilen hizmeti verebilecektir. Peki ama tam olarak AMP ne işe yarar?

Google ve Twitter tarafından tasarlanmış bir proje olan AMP,  mobil sayfaların daha hızlı yüklenerek internet sitelerinin SEO optimizasyonlarının sağlanmalarına yardımcı olmaktadır. Özüne bakılacak olursa sadeleştirilmiş olan HTML formudur.

İnternet sitelerinin yapılan aramalarda daha üst sıralarda çıkabilmesi için SEO optimizasyonlarının yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından verilecek olan hizmetler sayesinde bu talepleriniz karşılanabilecektir. Yapılması gereken bütün işlemlerin alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılması ile birlikte internet sitelerinizin Google kriterlerine göre düzenlenmelerini kısa süreler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz.

Saf hız için oluşturulmuş olan AMP ile birlikte mobil sayfaların daha hızlı yüklenebilmeleri sağlanabilecektir. Google doğrulanmış ve uygun olan sayfaları ön belleğinde saklamaktadır. Bu şekilde asıl içerik ön bellekte tutulurken sayfaya giriş yapılması için sürekli olarak sayfadan yükleme yapmak zorunda kalmaz.

AMP Özellikleri Nelerdir?

Web sitelerinin SEO optimizasyonu için atılması gereken en önemli adımların başında gelen hız bu uygulama sayesinde mümkün olabilecektir. Bununla birlikte mobil sayfaların optimizasyonlarının oluşturulması internet kullanıcılarının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Yapılan testler ve araştırmalar sonucunda elde edilen sonuçlara göre AMP kullanan internet sitelerinin kullanmayanlara göre yapılan aramalarda daha üst sıralarda çıkmaktadır. Eğer siz de internet sitelerinizin mobil aramalarda daha üst sıralara yükselmelerini istiyorsanız AMP kullanmanız gerekecektir.

Bununla birlikte internet sitelerinin yapılan aramalarda daha üst sırada çıkmaları için profesyonel desteği alabileceğiniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Yapılacak olan işlemler alanında uzman personellerimiz tarafından sorunsuzca yapılabilecektir. Eğer siz de kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlara almak istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşmalısınız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
evden eve nakliyat esenyalı evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat