yükleniyor

302 Yönlendirme Nedir? Ne İşe Yarar?


Geçici süre ile internet sitelerinizin yönlendirmelerine imkan veren 302 yönlendirme ile istediğiniz işlemleri yapabileceksiniz. Peki ama 302 yönlendirme nasıl yapılır?

Yönlendirmeden kasıt internet kullanıcılarını istediğiniz bir URL’den diğer bir URL’ye yönlendirme anlamına gelmektedir. 301 yönlendirmeden temel farkı geçici süre ile bu işlemin yapılmasına imkan veren 302 yönlendirme ile istenilen sonuçlar alınabilecektir. Web sitelerinizin SEO değerlerinde kayıp yaşamamak için mutlaka kullanılması gereken bu tarz yönlendirmeler bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerin boşa gitmemesini sağlamaktadır.

Yapılacak olan faaliyetlerin profesyonel ekipler tarafından yapılması alınacak sonuçlar açısından oldukça önemlidir. İnternet sitelerinin SEO optimizasyonu için özellikle destek alınabilecek ekiplerimiz tarafından istenilen sonuçların kısa süreler içerisinde alınması sağlanabilmektedir. Alanında uzman ekiplerimizden alacağınız hizmetler sayesinde internet sitelerinizin yapılan aramalarda daha bulunabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

302 Yönlendirme Nasıl Yapılır?

302 yönlendirme yapılabilmesi için ana dizinde bulunan ya da yok ise oluşturmanız gereken .htaccess dosyasına link eklemesi yapılması gerekmektedir. Bu yöntem ile istediğiniz bir sayfayı yönlendirebileceğiniz gibi bütün siteyi de yönlendirebileceksiniz. Sayfayı, dizini ya da tüm siteyi yönlendirmeniz için .htaccess dosyası içerisinde gerekli kodlamaların yapılması gerekecektir. Oldukça kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu yönlendirme işleminde yine de dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Bununla birlikte 302 geçici yönlendirme meta tag ile yapılabileceği gibi javascript kodu header() fonksiyonu ile de bu işlemleri yapabileceksiniz. Bu işlemlerin yapılabilmesi için ihtiyacınız olan tek şey tecrübe olacaktır. Bunu da firmamızdan temin edebileceksiniz. İnternet sitelerinizin SEO değerlerinden kayıp yaşamadan istediğiniz şekilde yönlendirmelerinin yapılabilmesi için ekiplerimizden ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti kolaylıkla alabileceksiniz. Siz de kaliteli ve ucuz SEO hizmeti için zaman kaybetmeden bize ulaşmalı ve web sitelerinizin daha bulunabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
evden eve nakliyat esenyalı evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat